کارخانه شرکت صنایع غذایی عالیا گلستان

کارخانه صنایع غذایی عالیا گلستان در قلب شهرستان کردکوی در زمینی با مساحتی بیش از 40,000 متر مربع از دیرباز به رسالت اصلی این شرکت، تولید محصول با کیفیت می پردازد.

ارمغان همکاری واحد های تصفیه روغن، بسته بندی روغن، تولید ملزومات بسته بندی، تولید سس، کنترل کیفیت، فنی و مهندسی، تضمین کیفیت، منابع انسانی، آموزش و تحقیق و توسعه محصولی با کیفیت جهانیست.

واحد تولید کارخانه عالیا گلستان

تولید در کارخانه عالیا گلستان در چهار واحد مجزا تحت نظارت مستقیم سرپرستاران مجرب صورت می پذیرد.

تصفیه روغن: سالانه 90,000 تن روغن خام در واحد تصفیه روغن این شرکت که از دو خط مجزا تشکیل شده است، تصفیه و با نظارت کنترل کیفیت، آماده ارسال به واحد های بسته بندی، حمل و نقل(جهت فروش فله) و سس(جهت تولید مایونز) می گردد.

 بسته بندی روغن: در این واحد، روغن تصفیه شده، هم به صورت خالص و هم روغن های ترکیبی نظیر سرخ کردنی، در بیش از 10 سایز مختلف بسته بندی و عرضه می گردد.

 تولید ملزومات پلاستیکی: سالانه از 3000 تن مواد اولیه پتروشیمی درجه یک و با تکنولوژی روز دنیا، ملزومات پلاستیکی بسته بندی سس و روغن، تولید و به سایر واحد ها ارسال می گردد.

تولید سس: سالانه 12,000 تن سس در انواع مختلف و با بسته بندی های متنوع و بهداشتی تولید و اماده عرضه به هم میهنان می گردد.

واحد تحقیق و توسعه کارخانه عالیا گلستان

در واحد تحقیق و توسعه یا R&D فارغ التحصیلان جوان بهترین دانشگاهها و نیروهای زبده و مجرب گرد هم آمدند تا با افرودن دانش شرکت، به طور سیستماتیک به بهبود فرآیندهای درجریان و خلق محصولات جدید کمک نمایند.

واحد حمل و نقل کارخانه عالیا گلستان

با توجه به پهناوری کشور عزیزمان ایران، واحد حمل و نقل این شرکت، با در دست داشتن ناوگان اختصاصی و همچنین با انعقاد قرارداد با بهترین شرکت های حمل و نقل منطقه ارسال سفارشات مشتریان گرامی را مدیریت می نماید؛ تا علاوه بر حفاظت از محصولات ، ارسال به موقع و در مدت زمان مقرر صورت پذیرد.

به بالای صفحه بردن