واحد فروش شرکت صنایع غذایی عالیا گلستان

خرده فروشی/زنجیره ای

محصولات رعنا در سوپرمارکت ها و فروشگاههای زنجیره ای

صادرات

محصولات رعنا، آنسوی مرزها

 

صنف و صنعت

عالیا گلستان اعتبار برند شما

 

درخواست همکاری

همکاری با ما در حوزه فروش

 

خرده فروشی/زنجیره ای

به منظور عرضه هرچه بهتر و گسترده تر محصولات، این شرکت اقدام به عقد قرارداد با شرکت های پخش منطقه ای،  بنکداران و همچنین فروشگاه های زنجیره ای نمود.

در سال 1376 با تأسیس شعبه در شهر مشهد، اقدام به عرضه مستقیم در استانهای خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و همچنین سیستان و بلوچستان نمود.

در ادامه، در سال 1394، با گسترش دامنه فعالیت شرکت و افزایش تنوع محصولات، شرکت پخش سپهر با هدف پخش مویرگی محصولات در استان البرز تأسیس گردید.

به منظور اطلاع از عاملین فروش ما در سراسر ایران، کافیست روی استان مورد نظر کلیک نمایید:

get
  نمایندگان فروش عالیا در سراسر ایران با انتخاب استان مورد نظر خود بر روی نقشه می توانید نمایندگان فروش عالیا گلستان را در ایران مشاهده فرمایید. برای درک بهتر نقاط فعال و غیر فعال به راهنمای نقشه توجه فرمائید.

صادرات

شرکت عالیا گلستان در راستای تلاش برای صادرات محصولات غیر نفتی، با بهره مندی از فرصت های بالقوه در کشورهای همسایه و با توجه به کیفیت تضمین شده محصولات و در دست داشتن نیروهای مجرب گمرکی اقدام به صادرات محصولات خود به کشورهایی نظیر افغانستان،ترکمنستان و عراق از کلیه گمرکات کشور نموده است.

به امید روزی که کالای ایرانی صاحب جایگاهی والا در اقصی نقاط جهان شود.

اگر متخصص بازارهای صادراتی هستید، درخواست خود را به ایمیل export@aliagolestan.com ایمیل نمایید یا از طریق فرم ذیل با ما با در ارتباط باشید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

صنف و صنعت

تولید کارمزدی:

تولید کارمزدی فرآبندی پیچیده مبتنی بر مدیریت، تجربه و تخصص است. شرکت عالیا گلستان از دیرباز با در نظر گرفتن نیاز مشتریان اقدام به تولید برونسپاری برای بزرگترین برندهای داخلی و خارجی نموده است.

تیم مجرب این فرآیند از ابتدای مسیر همراه شما خواهند بود تا تولید، با در نظر گرفتن نیازهای شما به بهترین کیفیت و به اقتصادی ترین شکل صورت پذیرد.

شما با اخذ قرارداد با بزرگترین تولیدکننده برون سپاری روغن کشور، علاوه بر خرید کالای با کیفیت و همگام با استانداردهای جهانی، از همکاری با بهترین متخصصان حوزه طراحی، بسته بندی، تأمین، پخش و لوجستیک بهره مند خواهید شد.

برخی از مشتریان ما در گذر زمان:

فروش فله:

شرکت عالیا گلستان با خرید با کیفیت ترین روغن خام داخلی و واردات از بهترین فروشندگان روغن خام دنیا، و با استفاده از تکنولوژی روز اروپا و بهره مندی از نیروهای متخصص در تولید و کنترل کیفیت و با در دست داشتن ناوگان حمل اختصاصی، روغن فوق تصفیه را در اختیار تولیدکنندگان خواهد گذاشت.

برخی از مشتریان ما:

درخواست همکاری

شرکت صنایع غذایی عالیا گلستان از کلیه شرکت های توزیع و پخش مویرگی سراسر کشور با امکانات درخور نرم افزاری و سخت افزاری دعوت به همکاری می نماید. خواهشمند است رزومه شرکت خود را به آدرس ایمیل  sales@aliagolestan.com  ارسال فرمایید. همکاران ما پس از بررسی، با شما تماس خواهند گرفت.

به بالای صفحه بردن